www.glosujinaczej.pl
Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Szanujemy Twoją prywatność i zobowiązujemy się do odpowiedzialnego utrzymywania i wykorzystywania twoich informacji. Z wyjątkiem przypadków wymienionych poniżej, niniejsza polityka prywatności dotyczy wyłącznie wykorzystania i ujawnienia informacji, które zbieramy od Ciebie na naszej stronie internetowej. Odwiedzając stronę internetową, akceptujesz praktyki opisane w niniejszej polityce prywatności.
Jeśli podasz nam swój adres e-mail podczas rejestracji lub wzięcia udziału w konkursie, wyślemy Ci tylko e-maile dotyczące zamówienia lub promocji. Aby usunąć siebie z naszej listy e-mailowej, wyślij e-mail.

Wszelkie dane osobowe podane nam na naszej stronie internetowej (tj. Imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu) są przechowywane w prywatnych plikach na naszym bezpiecznym serwerze internetowym i naszych systemach wewnętrznych. udostępniamy dane statystyczne, demograficzne i inne informacje, które nie umożliwiają identyfikacji osób firmom zewnętrznym, aby pomóc w zarządzaniu i optymalizacji naszej strony internetowej i bazy danych. wymagamy od tych stron trzecich zachowania informacji w ścisłej tajemnicy. Nie będziemy również sprzedawać, wynajmować ani udostępniać Twojego adresu e-mail innym osobom, aby wysyłać Ci niechciane wiadomości e-mail.

Powinieneś również wiedzieć, że możemy ujawnić konkretne informacje o Tobie, jeśli jest to wymagane przez prawo, żądanie rządowe lub orzeczenie sądowe lub w oparciu o nasze dobre przekonanie, że konieczne jest dostosowanie się do takiego prawa, prośby, nakazu sądowego lub w celu ochrony użytkowników naszej strony lub społeczeństwa.

Możemy zaktualizować naszą politykę prywatności. Wykorzystywanie gromadzonych przez nas danych osobowych podlega polityce prywatności obowiązującej w momencie podania danych osobowych. Ilekroć dokonamy zmiany, zamieścimy zaktualizowaną politykę na tej stronie i zachęcamy do okresowego sprawdzania naszych zasad. Korzystając z naszej witryny po opublikowaniu zmiany w polityce prywatności, wyrażasz zgodę na zaktualizowaną politykę.

Powrót